wtorek, 17 marca 2015

KONKURS WIOSENNY Z PRZEPIĘKNYMI NAGRODAMI


Z okazji zbliżającej się wiosny ogłaszam konkurs! Sponsorzy chcą Cię hojnie obdarować swoimi ulubionymi produktami hand-made, wystarczy, że wybierzesz jedną z nagród dla swojego dziecka. Poniżej znajdziesz listę nagród. Wiesz już, z czego cieszyłaby się Twoja pociecha? Nie czekaj i poinformuj nas o tym pod tym wpisem lub na fanpage'u MisjaMacierzyństwo


Zasady są niezmienne - polub strony sponsorów i organizatora, udostępnij publicznie plakat konkursowy i zostaw odpowiedź na pytanie. :)

ZAPRASZAMY!LISTA SPONSORÓW

1.KRAINA CUDÓW
Do wygrania bransoletka, piękna biżuteria dla
każdej małej księżniczki 
/kolor i rozmiar do wyboru,
do podania bezpośrednio sponsorowi przez zwycięzcę/


2. OLINKOWELOVE


Do wygrania czapeczka - żabka, wiosenna, niepowtarzalna. Rozmiar 40cm (do 44cm)
3. KOCHAM TUTUDo wygrania spódniczka tutu, piękna dekoracja małej baletnicy
/kolor i rozmiar do podania bezpośrednio sponsorowi przez zwycięzcę/
4. CROCHETKOWO 
Do wygrania grzechotka motyl,
idealna dla noworodka i niemowlaka, 
wspomagająca rozwój wzroku malucha!

5. MAVIKA

Do wygrania maskotka motylek, 
idealny przyjaciel dla każdego dziecka na wiele lat!

ORGANIZATOR


ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!!

7 komentarzy:

 1. Moja córcia pewnie bardzo ucieszyłaby się z maskotki motylka, ponieważ na ścianie ma poprzyklejane naklejki motylki i uwielbia na nie patrzeć i do nich mówić, no i uwielbia bardzo maskotki a motylka jeszcze nie ma, więc byłby to prezent idealny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córeczka to taka mała modelka o księżniczka, bardzo byśmy się ucieszyły ze spódniczki dla małej baletnicy, ni mamy takiej, a córeczka uwielbia spódniczki, tańczyć, przebierać się i na pewno wyglądałaby super w takiej pięknej spódniczce baletnicy :) pozdrawiamy Martyna K

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko udostepnione, i polubione :)

  Jako że my dopiero w 18 tc, moje malenstwo napewno byłoby przeszczęśliwe z grzechotki!
  Ja również, bo tak jak wspominałaś wspomaga rozwój... jest... idealan!

  OdpowiedzUsuń
 4. Motylek :) mój synek miałby do czego sie tulic :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Motylek jest piękny i taki inny niż pozostałe przytulanki dla dzieci. Mojemu synkowi bardzo się podoba i chętnie by się do niego tulił.

  OdpowiedzUsuń
 6. A mój synek jak się kąpie wygląda jak żabka, która leży na pleckach, więc z radością wygrałabym dla niego czapeczkę żabkę <3 A że ostatnio w końcu zaczął się uśmiechać byłby cudowną uśmiechniętą żabką mamusi, która wiosną na spacerkach wywoływałaby uśmiech na ustach przechodniów! A oni nieśli by te uśmiechy dalej i dalej i dalej w świat! Taka siła drzemie w tej czapeczce :)

  Informacja o konkursie na moim blogu oraz na fb, gdzie lubię jako Karolina Za...

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja córeczka to malutka baletnica, uwielbia śmiać się i tańczyć dlatego bardzo ucieszyłaby się ze ślicznej TUTU od Kocham TUTU.Ona co dzień włącza muzykę i tańczy dla młodszego braciszka który jeszcze nie chodzi,obydwoje mają z tego ogromną radość i frajdę , dlatego taka nagroda dałaby jej mnóstwo radości i powodów do tego aby wciąż tańczyć .. :) na fb jako Barbara Trybus ..

  OdpowiedzUsuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..