wtorek, 11 marca 2014

ROZDAWAJKA - BEPANTHEN BABY

Miał być konkurs, będzie rozdawajka :) Wyszłam bowiem z założenia (sądząc przede wszystkim po sobie), że rodzice mają znacznie mniej czasu niż przyszli rodzice, powiedziałabym nawet, że bez porównania. Z tego właśnie względu dwa opakowania Bepanthenu Baby, maści do pielęgnacji niemowlęcych pośladków oraz obolałych brodawek mam, 23 marca, w niedzielę, zostaną przekazane do osób, wylosowanych przez Oskarka, który tego dnia skończy 7 miesięcy :) Szczegóły zostały umieszczone na plakacie. Śledźcie też nasz fanpage. Życzymy powodzenia!!Zapraszam na 

ROZDAWAJKĘ !
Osoby, które facebooka nie posiadają, proszone są o wpisywanie swojego imienia i nazwiska poniżej w komentarzu lub o wysłanie tych danych na adres mailowy podany na plakacie :)


6 komentarzy:

 1. Super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcesz wziąć udział? :) Zostaw swoje imię i nazwisko w komentarzu tutaj lub na fb (-> jutro opublikuję wpis odnośnie tej rozdawajki).

   Usuń
 2. A Majerankowo może wziąć udział mimo że Fb brak? ;->

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, jasne, że możecie :) Fb dlatego, że łatwiej, ale nie jest ograniczeniem. To już Was wpisuję ;)

   Usuń
 3. witam zgłasza się chyba 1 tatuś ADAM KOZŁOWSKI pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witamy tatusia :) Tatuś drugi [na fanpage'u zgłosił się pierwszy ;)], ale jak najbardziej mile widziany :) Dopisuję do listy zgłoszonych!

   Pozdrawiam!

   Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..