niedziela, 1 czerwca 2014

PROJEKT CZAS ZACZĄĆ - CZERWIEC 2014, CZYLI NUDO, PRECZ!


Mieliście w domu kiedykolwiek szybko nudzące się dziecko? A może w Waszych czterech ścianach mieszka taki mały Ktoś, kto każdego dnia powtarza jedno zdanie: "Mamo/Tato! Nudzi mi się!"? Powiem Wam, że w naszym domu Ktoś taki zamieszkał ponad dziewięć miesięcy temu :) Oskar nudy nie lubi i zapewne, gdyby potrafił mówić, powyższe zdanie mogłoby z wielkim prawdopodobieństwem być przez niego powtarzane kilka razy dziennie. dlatego właśnie w pierwszym miesiącu Projektu TAK SOBIE POZNAJĘ zajmiemy się sposobem na nudę. 
Zaczął się nasz Projekt i jedno z moich marzeń się spełniło - nie bierzemy w tym udziału sami. :) Jesteście z nami Wy, kochani, i świadomość ta daje mi większego powera do działania. Chcę, żeby ten Projekt był czymś niezapomnianym - dla mnie, dla Oskara, dla Was i Waszych maluchów. Ja już wiem, że dla mnie będzie! :) I już wiem, że będą kolejne edycje, bo chcemy pokazać Oskiego jak najwięcej, zanim znajdzie się w szkole. Mamy nadzieję, że będziemy się z nami bawić cały czas!

A tymczasem zapraszam Wam na bloga Projektu, gdzie już pojawił się wpis dotyczący czerwca, pierwszego miesiąca Projektu TAK SOBIE POZNAJĘ:


Tam możecie zostawić linki do siebie i pochwalić się, jak odpędzaliście nudę w czerwcu, a jeśli wolicie facebooka, zapraszam Was i tam:

3 komentarze:

 1. Super pomysł, czasem z chęcią poczytam :-)


  (Wpis na blog się nie dodał, lub kieruje adres na stronę bez wpisu "Nudo-precz")

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam, zapraszam! :)

   (Już wszystko gra, dzięki ;) Musiał nie skopiować się cały link..)

   Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..