piątek, 1 sierpnia 2014

DZIECIĘCE NUTKI, CZYLI SIERPIEŃ W PROJEKCIE TAK SOBIE POZNAJĘ

Projekt Tak Sobie Poznaję wkroczył na nieco inne niż w poprzednim miesiącu tory, choć muzyka nierozerwanie łączy się z emocjami. Muzyka wszak łagodzi obyczaje. Chciałabym, aby ten miesiąc nie tylko korzystnie wpłynął na rozwój rytmu, jakiegoś wyczucia muzyki, ale chciałabym pociągnąć temat emocji wykorzystując do tego muzykę. Dziś zrobiliśmy przemeblowanie. Mamy swoją sypialnię, choć Oskar nie ma jeszcze swojego pokoju, bo wciąż jesteśmy na etapie porządkowania. Przez te kilka godzin, kiedy przenosiliśmy meble, Oskar siedział w łóżeczku, gdzie był najbezpieczniejszy, i ... cały czas płakał... Nie pomagało podchodzenie do niego co jakiś czas, a wręcz mam wrażenie, że płakał wówczas jeszcze bardziej. Nie może tak być. On się męczy i my się męczymy. Ten miesiąc chcę poświęcić na łagodzenie emocji za pomocą muzyki.

2 komentarze:

  1. COś w tym jest, Bianka do tej pory reaguje na piosenki, które puszczaliśmy jej gdy była bardzo malutka. Z chęcią się przyłączymy;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super :) Przyjemnego muzykowania zatem!! :)))

      Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..