poniedziałek, 8 września 2014

ZMIANY - CZASEM PRZYCHODZI CZAS NA OBRÓT O 180 STOPNI

Dojrzewałam do tej decyzji przez kilka miesięcy. Zastanawiałam się, jak to zrobić, by nie zagłuszyć własnego poczucia bezpieczeństwa. I w końcu nadszedł ten moment - Misja Macierzyństwo nie będzie tylko poradnikiem z drobnymi elementami prywatnymi. Od dziś jest to blog osobisty przeplatany poradami, jak wiele innych. Czerpałam inspirację z moich ulubionych blogów, które łączą porady zawodowe z życiem własnej rodziny, jak chociażby Blog Agaty Skaruz (polecam go Wam nie tylko wtedy, gdy potrzebujecie porad logopedycznych, ale w ogóle), czy nowo odkryty przeze mnie blog psycholożki Edyty Zając.Skąd taka decyzja? Otóż dlatego, że ostatnio dużo myślę także o sobie, a nie tylko o moim synu, czy rodzinie. Ci, który czytają mnie regularnie, wiedzą, że od kilku miesięcy pracuję z Trenerem Osobistym Iwony Majewskiej-Opiełki. Jest to książka, dzięki której ja sama zmieniam się na lepsze. Codziennie mam do przeczytania rozdział i ćwiczenia do wykonania, które wzmacniają mnie od środka. To między innymi spowodowało, że stałam się dla siebie ważna (stąd też powstał Projekt Mama w Harmonii).

Poczułam też potrzebę podzielenia się z Wami moimi przemyśleniami na różne tematy, nie tylko rodzinne. To, że piszę poradnik, nie oznacza, że wiem wszystko i ze wszystkim sobie radzę. Piszę o tym, co jest mi znane i o czym mam jakieś pojęcie, ale wciąż nie znam odpowiedzi na nurtujące mnie niektóre pytania. Liczę więc na to, że Wasze komentarze, Drodzy Czytelnicy, podsuną mi na nie odpowiedzi.

I dlatego właśnie od dziś będą się pojawiły na blogu także nieco prywatne wpisy. :)

4 komentarze:

 1. To wspaniale! Bardzo się cieszę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu, bardzo mi miło, że wspomniałaś tu o mnie :) Trzymam kciuki, abyś dalej spełniała się w blogowaniu. Czekam więc z niecierpliwością na zmiany. Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agatko, wspomniałam, bo głównie Ty stałaś się dla inspiracją, jak połączyć życie osobiste z poradnictwem :):)

   Zmiany będą.. i to duże ;;)

   Buziaki!

   Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..