czwartek, 15 stycznia 2015

KONKURS Z NAGRODAMI !


Zródło
Zapraszam Was do wzięcia udziału w fantastycznym konkursie! Mateusz Pawłowski, uczeń klasy III Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej, zorganizował konkurs. W ubiegłym roku zorganizowany przez niego konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Jestem przekonana, że i tym razem tak będzie. Dlaczego taki temat? Organizatorom zależy na tym, aby poszerzyć świadomość dziecka dotyczącą pieniądza i jego roli, upowszechnić systematyczne oszczędzanie i racjonalne gospodarowanie pieniędzmi, spopularyzowanie praktyki oszczędzania u dzieci, odkryć talenty plastyczne u dzieci.  


Po szczegółowe informacje zapraszam Was na stronę konkursu. Poniżej natomiast znajdziecie krótką informację, o co chodzi:
Zródło

TEMAT KONKURSU: "Jak wyobrażasz sobie pieniądz przyszłości?"

CZAS TRWANIA: do 08.05.2015 do godziny 23:59 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW: do 20.05.2015

KTO MOŻE BRAĆ UDZIAŁ: dzieci od 6 - 13 lat (nie trzeba być klientem programu Paywin, aby wziąć udział)

CO NALEŻY ZROBIĆ: wykonać dowolną techniką pracę plastyczną na podany temat, a na jej odwrocie należy napisać tytuł pracy, imię i nazwisko uczestnika oraz wiek uczestnika (jedna osoba może zgłosić jedną pracę). Dodatkowo należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na dole strony konkursowej (klik)

NAGRODY: gry planszowe jako nagrody główne, organizatorzy przewidują też nagrody pocieszenia oraz dyplomy dla uczestników.Macie ochotę wziąć udział? Nie ma więc co analizować i trzeba zabrać się do twórczej pracy. Życzymy powodzenia!


ZACHĘCAJCIE KOCHANI DO BRANIA UDZIAŁU WŁASNE I ZNAJOME DZIECI!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..