środa, 27 listopada 2013

PROJEKT SAMO_SIĘ - NAGRODA

Jak już ogłosiliśmy wszem i wobec - wygraliśmy drugi etap Projektu Samo_Się w naszej grupie wiekowej [czyli do lat 0,5]. Oskar w nagrodę otrzymał MOTYLA - wspaniałą zabawkę edukacyjną sponsorowaną przez haniutek.plMotylek przyszedł dzisiaj. Jest niesamowity! Szeleści, piszczy, jest uszyty z różnych faktur o różnych kolorach i dzięki temu wszystkiemu maluch może rozwijać swój wzrok, zmysł dotyku i słuch. Oskar rozwija też zmysł smaku, bo motylek co chwilę ląduje w jego pyszczku. :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z prezentu! Oskar z ciekawością ogląda go co chwilę.. 


Dziękujemy!

2 komentarze:

  1. Nominujemy Cię do Liebster Award. Wywiad, który chciałybyśmy z Tobą przeprowadzić znajdziesz tutaj: http://stopociech.blogspot.be/2013/11/libster-awards-nominacje.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Jak będę miała więcej czasu, odpowiem na pytania. :) Pozdrawiam.

      Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..