niedziela, 8 czerwca 2014

NIBYLANDIA, CZYLI WSZYSTKO JEST MOŻLIWE | PROJEKT SAMO_SIĘ 2.5.

Ku naszemu ogromnemu zdumieniu, to właśnie my wygraliśmy poprzedni etap Projektu Samo_Się 2. Naszym tematem była Nibylandia - kraina, w której wszystko jest możliwe. W naszej Nibylandii, za sprawą czarodziejskiej różdżki, znaleźliśmy się w roku 2115, w którym ludzie przybrali kocie postaci, bo koty są bardzo mądrymi istotami i pokazały nam, ludziom, jak żyć zdrowo i w pełnej radości. A kto pogardziłby taką wiedzą..? I my zatem staliśmy się kotami. Chcecie zobaczyć nasze uśmiechnięte kocie pyszczki? :)
Przedstawiam Wam kocie Dziecko:


I kocią Mamę:Koci Tata tym razem znalazł się po drugiej stronie obiektywu :)

Jesteśmy szczęśliwą kocią rodzinką, jemy zdrową suchą i mokrą karmę, dzięki czemu możemy żyć nawet kilkaset lat. Nasza czarna koteczka pokazała nam, co powinniśmy zrobić, żeby nasze życie było pełne radości i zdrowia. A Oskuś koteczką jest zafascynowany :)

Żegnamy Was radośnie ! :)

12 komentarzy:

 1. Świetna z Was kocia rodzina ;-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaraziliście mnie pięknymi i radosnymi uśmiechami, a myślałam, że w dzisiejszy dzień nic nie poprawi mi humoru;-) Uściski za to dla kociej rodzinki;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bardzo się cieszymy! :) Dla Was również uściski :)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Tak.. Takie to kocie dwa tygodnie mieliśmy :)

   Usuń
 4. No po prostu przecudna rodzinka!! Tylko gdzie KOCUR??? ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kocur poszedł na polowanie ;) Trzeba było jakąś myszkę na kolację zjeść przecież :D

   Usuń
 5. Bosssssssssko wyglądacie!!!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile było śmiechu, jak musiałam utrzymać te dwa koty :D Czarny próbował czmychnąć, kiedy zobaczył, że te jasny chce go pożreć :D

   Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..