niedziela, 22 czerwca 2014

PAPIER, KREDKI, NOŻYCE | PROJEKT SAMO_SIĘ 2.6


Ostatni etap Projektu Samo_Się 2. Tym razem tematem przewodnim było to, co Oskar uwielbia najbardziej. Papieru u nas co niemiara. Książki każdego dnia idą w ruch. Ale nie tylko one. Ostatnio Oskar robi "porządki" w słownikach leżących na półce, do której sięga :), a także uwielbia mój kalendarz i książki, które czytam. Oczywiście, bardzo nas to cieszy :) W tym tygodniu były też kredki, choć jedynie do zabawy podczas sesji zdjęciowej, ponieważ dziesięć miesięcy to jeszcze nieco za mało na użycie ich zgodnie z celem. Nożyczki natomiast nie zostały pominięte, ale leżały sobie całkiem z boku. Przyjdzie i na nie czas. A Was zapraszam do obejrzenia, co porabialiśmy podczas tego tygodnia.

4 komentarze:

 1. Doskonale znam to wyciąganie małych rączek po więcej :) Moja M.też jest miłośniczką mojego kalendarza, teraz już kładę go tam, gdzie Jej wzrok nie sięga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeci raz pisze odpowiedź.. Mam nadzieję, że tym razem się opublikuje!

   Pisałam, że nie wiem, co jest w tych kalendarzach takiego i że Oskar teraz od wczoraj już nie tylko przewraca kartki, ale uwielbia je wyrywać, więc już też muszę chować ;)

   Usuń
 2. super! moja mała to pożerała kredki od razu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha! :D Oskar pożera po chwili, nie od razu ;) Dlatego udało się zrobić kilka ciekawych fotek ;)

   Usuń

To nie jest zwykły pamiętnik. To jest poradnik inspirowany własnym życiem, własnymi emocjami, przygodami, problemami.. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które od dawna chodziły Ci po głowie..

..cieszę się, że chcesz podzielić się ze mną swoją opinią..
..Twój komentarz wiele dla mnie znaczy - pamiętaj, że zawsze odpowiadam, bo jest to wyraz mojego szacunku dla Twojego czasu..